КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 167 «АНТОШКА» Макіївської міської ради

Наш дитячий садок

Вітаємо Вас у дошкільному навчальному заклады №167 "Антошка"

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Антошка» вперше відкрив свої двері для малят в серпні 1990 року. Сьогодні тут живуть та виховуються 210 дошкільнят віком від 1,5 до 7 років.  Потужність дошкільного закладу 220 – 230 дітей.

В дошкільному закладі функціонують 11 груп, з них:

Ø 3 групи для дітей раннього віку

Ø 8 груп для дітей дошкільного віку (одна з 24-годинним перебуванням дітей у дошкільному закладі).

Чотири дошкільні групи працюють за профілями:

·        Екологічний

·        Інтелектуальний

·        Фізкультурно-оздоровчий

·        Художньо-естетичний.

З 1992 року в ДНЗ відкрито  групи для дітей із особливими освітніми потребами:

-         Дві групи для дітей із діагнозом «Затримка психічного розвитку»;

-         Дві групи для дітей із вадами мовлення.

В цих групах працюють досвідчені вихователі, вчителі – логопеди та вчителі – дефектологи. В штаті дошкільного закладу є психолог. Однією із основних задач корекційно - розвиваючого навчання та виховання, яке здійснюють фахівці є підготовка дітей до навчання у загальноосвітній школі.

В дошкільному закладі обладнано групові кімнати, музична зала, спортивна зала, українська Світлиця, кімната психологічного розвантаження.

Пріоритетними напрямками діяльності всього колективу дошкільного навчального закладу є: забезпечення охорони психічного та фізичного здоров’я дітей, їх психологічної захищеності та комфорту, затвердження гуманних взаємовідносин педагогів, дітей та їх батьків.

Педагоги дошкільного закладу творчо працюють над реалізацією завдань, які ставить Базовий компонент дошкільної освіти в Україні.  У своїй діяльності активно використовують інновації.